25 éves a Don Bosco iskola kiállításmegnyitó

Iskolánk ebben a tanévben ünnepli fennállásának 25. évfordulóját. Ebből az alkalomból ünnepségek sorozata vette kezdetét.
A megnyitó alkalomra október 9-én került sor a Don Bosco Sportközpontban, ahol kiállítás fogadta a vendégeget.
A kiállított munkadarabok és képek iskolánk eddigi életébe engednek betekinteni.
A megnyitó alkalmából iskolánk tanulói és az oratórista fiatalok rövid műsorral készültek.
Molnár-Gál Béla igazgató úr és Andrásfalvy János atya röviden bemutatták azt a fejlődési utat, amit az elmúlt 25 évben bejártunk.
Beszéltek iskolánk küldetéséről és sajátos arculatáról. Az ünnepi közönséget Vitális Gábor atya, Ámbrahám Béla  tartományfőnök atya és
Havasi József egykori tartományfőnök atya köszöntötték. A kiállítást megáldotta Ábrahám Béla tartományfőnök.

Don Bosco Sportközpont

2018.10.09. 14:00 16:00