Első LanguageCert akkreditált nyelvvizsga

Jelentkezés a Szalézi Szent Ferenc Gimnáziumban megtartandó

első LanguageCert akkreditált nyelvvizsgára

Tisztelt Diákjaink, Kedves nyelvvizsgára készülők!

A Szalézi Szent Ferenc Gimnáziumban lebonyolítandó első akkreditált nyelvvizsga írásbeli vizsgájára 2017. december 9-én (szombaton) kerül sor. A szóbeli vizsgák időpontja – a később elkészítendő beosztás szerint – 2017. december 8-9. vagy december 15-16.

A nyelvvizsgára 2017. november 21-ig lehet jelentkezni elektronikusan a http://www.languagecert.hu/jelentkezes linken, vagy személyesen a Szalézi Szent Ferenc Gimnáziumban Kovácsné Bordás Enikő vizsgatitkárnál. Az eredmények közlésének határideje 2018. január 5., a nyelvvizsga-bizonyítványok átadásának határideje 2018. február 5.

A LanguageCert akkreditált nyelvvizsgáról iskolánk www.sagim.hu honlapján található Nyelvvizsga menüben, vagy a nyelvvizsga-központ fenti honlapján olvasható részletes tájékoztató.

Várjuk a nyelvvizsgára jelentkezőket! Sikeres felkészülést és eredményes vizsgázást kívánunk! Találkozzunk a nyelvvizsga-bizonyítványok átadásakor, február 5-én!

Kazincbarcika, 2017. november 15.

Petróczi Gábor

2017.12.09.