Elsősök bemutatkozó műsora

Több éve a Szalézi Szent Ferenc Gimnázium hagyományaihoz tartozik az elsősök bemutatkozó estje. Ez minden új iskolába érkező tanulónak egy olyan lehetőséget biztosít, ahol mindenki megmutathatja a saját erősségeit és egyben azt is, hogy mennyire jó csapat- és osztály-építő egyéniség. Ilyenkor az egyéni tehetségek tudásait egy összefüggő műsorrá kell formálni. Az elsős diákok megmutatják, hogyan lehet egy pár hónap alatt egy olyan közösséget összekovácsolni ahol életre szóló barátságok alakulnak ki.

Van olyan osztály, amely tehetségkutató műsort dolgozott fel és vannak, akik egy színdarabot, történetet mutattak be a lehető legszínesebb 15-20 perces műsorukként. A délutáni órákban nagyon sokat készülnek a tanulók, hogy minél sikeresebb legyen az előadásuk. A műsort a szüleiknek, tanáraiknak és diáktársainak egyaránt bemutatják, ezzel még jobban motiváltabbak, hogy a legérdekesebb, leghumorosabb produkció kerüljön a színpadra. Az idei évben is, mint pedagógusok, mint diákok és szülő egyaránt nagy izgalommal várják a kisdiákok bemutatkozó műsorát, melyet idén 2017. december 21-én láthatunk. Kívánunk hozzá jó ötletet, sok örömöt és feledhetetlen pillanatokat.

Asszonyné Galambos Katalin Anett tanár

Szalézi Szent Ferenc Gimnázium