Don Bosco Általános Iskola, Szakközépiskola, Szakgimnázium, Gimnázium és Kollégium

Törj ki a csendből!

Oláh Gergő egyik ismert slágerének a címe lett a mottója annak a turnénak, melyet az X-faktor nyerteseként híressé vált énekes azzal a céllal kezdeményezett, hogy személyes  példáján keresztül szolgálja a hátrányos helyzetű, illetve a cigány fiatalok felemelkedését.  2018. március 20-án iskolánk diákjait Oláh Gergő a Don Bosco Sportközpontban fogadta, ahol rövid előadás keretében beszélt az életéről, gyerekkoráról, indulásáról. A hit erejében bízva, kitartással és kemény harccal jutott el a siker kapujába Gergő is, és boldogságát az őt körülvevő emberek, családtagok és barátok szeretetteljes közösségében találta meg.

Elmondása szerint célul tűzte ki, hogy segítőivel együtt tegyen azért, hogy a roma fiatalok higgyenek önmagukban. Gergő személyisége, hitelessége magával ragadta a diákokat, akik együtt énekelték vele a legismertebb dalait. Rácz Etelka, 1/9/l osztályos tanulónknak abban a szerencsében volt része, hogy duettet énekelhetett a sztárvendéggel. Köszönjük Oláh Gergőnek, hogy iskolánk is részese lehetett az általa megálmodott programsorozatnak.

VRE

Képek: https://photos.app.goo.gl/ecRfkZWmmqnPz7Nk1