SZÁMALK-Szalézi Technikum és Szakgimnázium

Don Bosco ünnep

Iskolánk 2018. január 31-én tartotta a Szalézi Rend alapítójának, a katolikus pedagógia egyik legnagyobb alakjának, Bosco Szent Jánosnak ünnepét.

P. Ábrahám Béla SDB tartományfőnök köszöntője után zenével és dalokkal örvendeztették tanulóink a közönséget, majd előadásokat hallhattunk Don Bosco életéről, munkásságának jelentőségéről és ránk hagyott örökségéről.

Ezután – műhelymunka keretében - kreatív ismeretfeldolgozási folyamat vette kezdetét, mely során diákjaink játékos formában jelenítették meg mindazt, amit rendalapító atyánk pedagógiája jelent számukra. Izgalmas gondolatfelhők, csodás grafikai munkák és ötletes plakátok születtek.

Köszönjük mindenkinek az aktív részvételt, az előadóknak és a szervezőknek pedig a szép szolgálatot!

SZÁMALK - Szalézi Szakgimnázium

2018.01.31.