SZÁMALK-Szalézi Technikum és Szakgimnázium

Kirak(h)atod a kirakatba – Kirakatverseny

Az V. kerületi Önkormányzat által idén negyedik alkalommal került meghirdetésre a Kirak(h)atod a kirakatba verseny, melyre az alábbi témakörökben vártak pályamunkákat:

-          Arany János születésének 200. évfordulója

-          Kodály Zoltán halálának 50. évfordulója

-          Szabadon választott kirakat terv

Iskolánk diákjai, - ahogyan a korábbi években is -, több kirakattal versenyeznek. Első és másodéves Dekoratőreink/Lakberendezőink munkái az alábbi helyszíneken tekinthetők meg:

Számtartó Anita (Kossuth utca 14.)

Tóth Enikő (Városház utca 16.)

Jovánczai Reneka (Városház utca 16.)

Szendefi Etelka és Benkovics Viktória (Városház utca 16.)

Halasi Henriett, Bartusz Vivien és Nagy Alexandra (Kossuth utca 4.)

Kerekes Dávid (Régiposta u. 7-9.)

Millenium Üzletház: Erbán Gabriella, Dorka Zsanett, Knoska Boglárka, Dér Kata, Hermann Henriett, Doszpod Kitti, Salamon Eszter, Szabó Lilla, Godó Bianka, Géczi Krisztina, Pató Anikó, Enzminger Ákos és Madár Melitta

Parasztkonyha Étterem: Koseczki Gabriella, Torma Kitti, Scheich Réka, Grisztel Eliza és Gál Noémi

A hivatalos eredményhirdetés 2017. május 5-én, 17 órakor a Parasztkonyha Étteremben lesz (Budapest, V. Október 6. utca 3.)

Diákjainknak gratulálunk a gyönyörű kirakatokhoz, felkészítő tanáraik munkáját pedig ezúton is köszönjük!

Parasztkonyha Étterem (Budapest, V. Október 6. utca 3.)

2017.05.05. 17:00 17:00