SZÁMALK-Szalézi Technikum és Szakgimnázium

Szent László év pályázat

A Katolikus Pedagógiai Intézet pályázatokat írt ki Szent László király jubileumi évének megünneplésére. Iskolánk 2 egyéni és egy csoportos munkával indult a pályázaton:

Ratter Judit másodéves Dekoratőr tanulónk „Kódex parafrázist” készített. Mentor tanár: Faltix Alexandra

Darida Andrea elsőéves Pedagógiai- és családsegítő tanulónk Fénykép kategóriában adott be pályázatot.

A „Regulázók” csapat nagyon szép munkát végzett, több diákcsoport vett részt Szent László törvényeinek korszerűsítésében (újrafogalmazásában) Simon Péter tanár úr irányításával, míg a  Grafikus diákjaink  az új  törvényekből pedig  „Kalligráf törvénykönyvet” alkottak Faltis Alexandra tanárnő és Orgoványi Gábor tanár úr segítségével.

Izgatottan várjuk az eredményhirdetést és gratulálunk a művészien kivitelezett pályamunkákhoz!

2017.05.03. 14:42 14:42

További Ünnepek