Szalézi konferencia

A mai konferencia formabontónak számított, hiszen nem az iskolában tartottuk, hanem az épülő sportközpontban. A komplexum a Don Bosco Iskola és a Szalézi Szent Ferenc Gimnázium számára készül, hogy megfelelő környezetben és megfelelő feltételek mellett tudják majd megtartani a testnevelés órákat. Vitális Gábor atya kísért végig minket az építkezésen. A tervek szerint nemcsak a tornaórák kapnak majd helyet az új épületben, hanem verseny- és szabadidős sportrendezvények, valamint koncertek és konferenciák is. A sportközpontban lesz fallabda- és bowlingpálya, illetve fitneszterem is várja majd a mozogni vágyókat. A kulturális és közösségi eseményeknek pedig egy rendezvényterem ad majd otthont. Az ünnepélyes átadásra valószínűleg ez év szeptemberében kerül sor.

Don Bosco Általános Iskola, Szakiskola, Szakközépiskola és Kollégium

2016.04.20. 14:30 15:30