Részvételünk a 2018/19-es tanév Pénzhét programjában

A 2017/2018-as tanévben a Szalézi Szent Ferenc Gimnáziumban is megrendezésre került a Pénz7, melynek középpontjában a „Hitelekről okosan!”, valamint az „Üzleti ötlet és együttműködés” témák álltak.

Az Emberi Erőforrások Minisztériuma mint projektgazda küldetésének tekinti a gazdasági-pénzügyi szemléletformálást, valamint azt, hogy segítséget nyújtsanak a mindennapokban előforduló pénzügyi helyzetekhez, a tudatos felnőtté váláshoz. A Pénz7 rendhagyó tanítási órái az egyes korosztályok sajátosságait figyelembe véve játékosan, színesen, élményekkel teli zajlottak iskolánkban.  Az ismeretszerzést digitális megoldások és e-learning anyagok is támogatják. Az idei tanévben február végén kerül megrendezésre, amelyet nagyon várunk. Szeretnénk iskolánk diákjait és pedagógusait a tavalyitól még érdekesebb, színesebb eseményekkel meglepni.

Asszonyné Galambos Katalin Anett

tanár, Szalézi Szent Ferenc Gimnázium