A diákhét és a diáknap

Iskolánkban több évtizedes hagyománya van a diákhét programjának, amely a 11. évfolyam szervezésében zajlik. Az osztályok már a nyár folyamán elkezdik az előkészületeket diákigazgató-jelöltjük irányításával; és az osztályukat bemutató videót forgatnak, kampánypólót, plakátokat készítenek. A diákok a saját kampánynapjukon mutathatják be ötletes produkciójukat a vidám reggeli forgatagtól az ebédeltetésig. A kampánynapokat a diáknap zárja, melyen a gimnázium tanulóifjúsága és dolgozói titkosan szavazhatnak az osztályok jelöltjeire. A győztes osztály vezetésével hangulatos programok, vetélkedők zárják a diákhetet.

Az idei tanévben ez az esemény szeptember 18. és 22. között zajlik majd iskolánkban. A lelkes előkészületekből arra következtethetünk, hogy most is egy mozgalmas, színvonalas hét részesei lehetünk.

Polonkainé Baksy Katalin tanár

Szalézi Szent Ferenc Gimnázium