SZÁMALK-Szalézi Technikum és Szakgimnázium

SIKER A SZAKMA SZTÁR VERSENYEN!

Kítűnő eredménnyel, az I. és II. helyezést is megszerezve szerepeltek Gazdasági informatikus tanulóink az idei Szakma Sztár versenyen!
A szakképző intézmények legrangosabb megmérettetésén Szentgyörgyi Klára és Molnár Gábor tanulóink a legjobbnak bizonyultak, szakmai tudásukkal és felkészültségükkel magasan kiemelkedtek a mezőnyből.
Felkészítő tanáraiknak, Hegedűs Helén tanárnőnek és Kupcsikné Fitus Ilona tanárnőnek valamint a szaktanároknak ezúton is köszönjük a munkáját, diákjainkra pedig nagyon büszkék vagyunk!

Sikeresen szerepeltek Szoftverfejlesztő tanulóink is, Szilágyi Dániel és Vigyázó Tamás IV. és V. helyezést értek el! Cséfalvay Katalin és Csolti Péter felkészítő tanárok munkáját dicséri az eredmény!

Gratulálunk mindenkinek!

2017.04.24. 00:00 2017.04.26. 00:00