Ballagás a Szalézi Szent Ferenc Gimnáziumban

„Önmagunk megismerése a legnagyobb utazás,

a legfélelmetesebb felfedezés, a legtanulságosabb találkozás.”

(Márai Sándor)

A Szalézi Szent Ferenc Gimnázium tanárai és végzős diákjai szeretettel meghívják önt és kedves családját a 2017. május 6-án (szombaton) 9.45 órakor a Szent Család templomban tartandó áldásra, és a 11 órakor a gimnáziumban tartandó ballagási ünnepélyükre.

Így szól a Szalézi Szent Ferenc Gimnázium végzős diákjai számára készült ballagási meghívó első oldalán a címzettekhez. Május 6-án a Szalézi Gimnázium 123 ballagó diákja búcsúzik el iskolájától és a ballagási meghívóban felsorolt 52 tanárától, 6 hitoktatójától, közöttük a szalézi atyáktól.

Iskolai ballagásunkat megelőzően a Szent Család templomban Vitális Gábor atya megáldja az iskola zászlaját és áldást ad a ballagó tanulókra is. Majd a virágdíszbe öltözött iskola udvarának lépcsőjén sorakoznak föl a maturáló diákok, ahol alsóbb éves diáktársaik köszöntik őket, majd a gimnázium igazgatója mondja el gondolatait és útravaló jótanácsait.

Várjuk szeretettel fenntartónk képviselőit, a szalézi atyákat és testvéreket, valamint minden kedves vendégünket!

Kazincbarcika

2017.05.06. 09:45 12:30